Šobot:VRATIĆEMO KUPUSIŠTE U PRVOBITNO STANJE
“Banjaluka ce izgledati onako kako zele banjalucani.Zato cemo vratiti Kupusišta u prvobitno stanje.Naša vizija je da Centar 1 bude primjer urbanog razvoja u Banjaluci, gdje su svi dijelovi grada ravnomjerno tretirani i građani zadovoljni svojim životnim okruženjem”, rekao je kandidat za gradonačelnika Banjaluke, dr Nikola Šobot, večeras na tribinu u Centru 1. „Pokrivanje Crkvene od…
