Pobeđujemo – a to znači vodu uvek i u svakoj česmi u Banjaluci
Kandidat za gradonačelnika Banjaluke, dr Nikola Šobot, danas je posjetio Ljubačevo, gdje je sa mještanima razgovarao o ključnim problemima koji se tiču snabdijevanja vodom, putne infrastrukture i elektroenergetske mreže. Šobot je stavio akcenat na potrebu za kontinuiranim unapređenjem osnovnih komunalnih usluga, posebno vodosnabdijevanja. „ Pobjeđujemo – a to znači vodu uvijek i u svakoj česmi…
